KONST / Litografier / Färglitografi 15904270
nr 1590 4270
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 32x39-51x61 cm
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:47:41
12/1 13:09:33
12/1 13:10:32
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren